Четвер, 28.03.2024, 13:26 | Вітаю Вас Гість

ФК Карпати Львів

Головна » 2009 » Березень » 10
Футболку з 79-м номером, в якій форвард "Карпат" Сергій Кузнецов забив 500-й, 501-й, 503-й, 505-й і 506-й голи "Карпат" у чемпіонатах України, виставлено на аукціон.

Торги за унікальний лот стартують у середу, 11 березня, о 10:00, і триватимуть до понеділка, 16 березня, 10:00. Взяти участь в аукціоні можна за посиланням - auction.ua/item/1908428.htm

Стартова ціна футболки - 240 гривень.

Переможець аукціону отримає футболку з автографом Сергія Кузнецова з рук нападника "Карпат" у клубному магазині атрибутики (вул.І.Франка, 32).

Переглядів: 826 | Додав: karpaty-lviv | Дата: 10.03.2009 | Коментарі (0)

У середу, 11-го березня стартує попередній продаж квитків на матч між львівськими "Карпатами" та криворізьким "Кривбасом", що відбудеться на стадіоні "Україна" вже найближчої суботи о 16:00.

Квитки можна придбати з 11 по 13 березня у магазині "Фанат" (вул.І.Франка, 32) з 10:00 до 19:00. 14 березня, у день матчу, квитки у "Фанаті" продаватимуться з 10:00, а у касах стадіону "Україна" - з 12:00.

Вартість квитків - від 10 грн.

Переглядів: 771 | Додав: karpaty-lviv | Дата: 10.03.2009 | Коментарі (0)

Молодий півзахисник «Карпат» Олег Голодюк у матчі з «Іллічівцем», вийшовши на заміну замість Сандро Гурулі, провів на полі небагато часу, лише 17 хвилин. Але можна не сумніватися, що цей поєдинок він запам’ятає на все життя. Адже на 87-ій хвилині зустрічі Олег відкрив лік своїм м’ячам в українській Прем’єр-лізі.

Після матчу кореспондент Інформаційного центру ФК «Карпати», кілька разів набираючи номер мобільного телефону Голодюка, так і не зміг до нього додзвонитися. І все ж поговорити з автором останнього голу в суботньому матчі таки вдалося. Посприяв Андрій Ткачук, який поділившись своїми враженнями про матч, передав слухавку Олегові.

- Олеже, вітаємо з першим голом у Прем’єр-лізі.